Travesti seks işçileri için Kuşadası öldürüldü, çok sayıda sivil toplum örgütleri ve siyasi parti üyelerinin morel Eskişehir LGBTT Oluşumu ile Migros önünde Cuma Temmuz 12 adalar Dora araya geldi. “Yaşamak için, sokakta LGBTT insanları direnmek” ve yazılı pankartlar grup “Travesti cinayetleri politiktir”, “gitmiyorum alışmak alışmak, burada transvestite’re.”, “Baskı şiddet ahlaksız biz ahlaksızız”, “Katil sloganlar ve alkışlar trans cinayet protesto vardı devlet “hesap verecek.

Grubu tarafından yapılan açıklamada, “kolluk ve yargı birimlerinin ve trans seks işçileri önyargılı ve kadınlara karşı ayrımcı tutum mücadele edilmelidir; trans seks işçisi katilleri” haksız tahrik “veya” gerekçesiyle verilen iyi davranış “ceza indirimi derhal sona ermelidir. “denildi.

Ali İsmail Korkmaz, yaptığı açıklamada, “Ali İsmail Korkmaz STICKS oldukça tanıdık Eskişehir LGBT bireylerin öldürülen El saldırganların yenerek. Geceleri sokaklarda kovaladı ve trans kadınlar yıllardır kişiler tarafından şiddete maruz beyzbol sopalarıyla dövüldü. Ali İsmail kaydetti biz zihniyet öldürdü gerici ve faşist zihniyetin aynı zihniyet olduğunu! “ifadelerine yer verildi. Grup “Ali İsmail Korkmaz ölümsüzdür,” şimdiye kadar serbest bittikten sonra öldürüldü edilmiş ve LGBT kişilerin adlarını bağırdı.
Gibi tüm basın açıklaması şöyle:
12 Temmuz 2013
ESKİŞEHİR

Basına ve kamuoyuna;

9 Temmuz 2013 Dora trans seks işçisi, Kuşadası evinde bıçaklanarak öldürüldü.

Trans seks işçileri ve lezbiyen, gey, biseksüel (LGBT) her türlü şiddeti mağduruyuz. Yıllardır bizim sorunları dile getirdiler ve bizim talepleri hükümet ve birçok kesiminden tarafından göz ardı edilir. Önyargı, damgalanma, ayrımcılık, şiddet, sosyal dışlanma, hayatımızın rutin gerçekler eğer.

Seks dışında trans kadınlar hedef alana her gün maruz kalma çalışmak ve sonra polis nefret suçlarıyla etkin bir soruşturma yürütmek; indirimler adli ceza katiller ile ödüllendirilir trans seks işçileri; hükümet hariç istihdam alanında, dışarıdan eğitim ve trans kadın seks işçileri; trans seks işçileri ya da gündemi taşıyan medyanın magazinsel boyutu cinayetlerini görmezden; Sokaklara “Fuhuş” muhalefet ve evlerinden “kamu ahlakı” argümanlar trans seks işçileri transfobi itici ve orospufob güvensiz çalışma alanları … Bize göre, Dora gerçek katillerin cinayet, trans seks işçileri ‘iddiaları görmezden, golcü dolaylı ses çıkarmayıp bizim doğru herkes için uygun değildir ki yaşam için en temel hakkıdır destek!

Biz şimdi açık trans seks işçileri “kırım” nin talebi sona erdirmek için harekete geçmek için bu uydurma olarak kabul edilir. Her gün fiziksel, cinsel, psikolojik ve ekonomik şiddet kalıp, trans seks işçileri istediğiniz haklarını korumak için toplumun duvara itti!

Sadece trans kadınların alanında seks işçiliği, ifade içeren ayrımcılık karşıtı yasa ayrımcılık “cinsiyet kimliği” ve “cinsiyet ifadesi” mücadele için başka istihdam alanları kırmak trans kadınlar çıkarılmalıdır itmek; gerçek savaşta yetkililer, trans kadınlara karşı ayrımcılığın her türlü politikalar geliştirmelidir.

Trans seks işçileri mücadele, “cinsiyet kimliği” ve “cinsiyet ifadesi” ibareleri etkili yönettiği nefret suçları ve nefret suçu mevzuat oluşturulmalıdır içermektedir.

Güvensiz seks işçileri ve çalışma kendi alanında kendini “fuhuş”, ilgili mevzuat, mevzuat seks işçilerinin taleplerini karşılayan ve gerçek politikalar oluşturulmalıdır ile değiştirilmesi gerektiği anlamına gelir şiddet mağduru olmaya iter. Seks işçileri güvenli alanlarda çalışma hakkını güvence altına alınmalıdır.

Kolluk ve yargı birimleri ve trans seks işçileri önyargılı ve kadınlara karşı ayrımcı tutum mücadele edilmelidir; trans seks işçisi katilleri “haksız tahrik” veya gerekçesiyle verilen “iyi davranış” ceza indirimi derhal sona ermelidir.

Her cümle bir azalma olmaksızın cezai yaptırımlarla ilgili gerekli Dora’nın katili uygulanır. Vurgu gerçekleşti nefret suçu boyutuna konulmalıdır.

Trans ve seks işçisi siyasi cinayet olduğunu! Trans seks işçileri şiddete yönelen, kadınlar, engelliler, HIV pozitif bireyler, Kürtler, Ermeniler, Aleviler, Romanlar, işçiler, emekçiler, sığınmacılar / mülteciler, doğa, hayvanlar, bu şiddetin bir başka yüzü.

Ali İsmail Korkmaz STICKS oldukça tanıdık Eskişehir LGBT bireylerin öldürülen El saldırganların yenerek. Geceleri sokaklarda kovaladı ve trans kadınlar yıllardır kişiler tarafından şiddete maruz beyzbol sopalarıyla dövüldü. Ali İsmail biz zihniyet aynı zihniyet öldürdü gerici ve faşist zihniyet öldürdü!

Sopalı siviller biliyorum, bizim katili biliyorum!

Transfobik ve ahlak Lanet orospufobik!

Ahlaksız şiddet baskı; biz ahlaksızız!

Bir Cevap Yazın

Son Yorumlar