travestiler

Irkçılık gerekçesiyle bir eklenti görevden olmanın yetinmeyerek İçişleri Bakanlığı, ayrımcı mevzuat gibi hukuk mesleği Gay polis memuru hiçbir zarar gördü!

Çünkü görüş Danıştay’a gönderilen İçişleri Bakanlığı ile cinsel yönelim Fe polis memuru Yardımcısı Genel Avukatlarından disiplin işlemleri hakkında “ekstre savcılar bu tür öngördüğü,” dedi

“Kanun görevlileri bu tür öngörmüştü ekstre!”
Nedeniyle disiplin soruşturması sonucunda onun cinsel yönelime, Karakaş habere göre milliyet yap polis memuru yargıya intikal idari kararların düzeltilmesi için, Fe görevden başlattı. Başvuran Danıştay ifadeler verdi ırk ayrımcılığı meşrulaştıran aşan çalışma hayatında İçişleri Bakanlığı Yardımcısı Hukuk Danışmanı yazı konusundaki görüşünü bildirmesinden yaptığı temyiz her mahkeme ret feda etmeye karar verdi. Bakanlık bürokratı, “bireylerin temel onuru görevlileri tarafından yürütülecek kamu hizmeti yönetiminde güven kaybetmiş duygular sarsıntı. Yasası çıkarılması ile kamu görevinden tür tehlikelerin ortaya çıkmasını önlemek için neden şüphe yoktur Cihazın bu tür önceden görmüş ayıklanması Yazarlar yönetimi yetkilileri, “dedi. Kurban itirazlarına rağmen Danıştay Araştırma “özel hayat”, Yargıç bir kez daha çoğunluk oyuyla bir isteği reddedildi.

“Eşcinsellik ayıp ve utanç verici!”
Çocuk pornografisi bulundurmak yapıldığı isimsiz bir ihbarla 2009 yılında polis memuru FE,. Polis Uyarı evde basan, bilgisayarın korkusu el konuldu. Ama asılsız ihbar ve verilen takipsizlik çıktı. Ancak, bilgisayar kayıt kurban eşcinsel disiplin soruşturması başlatıldı olduğu belgelerde bulunabilir. Suçları sivil servis kaldırılacak karar olduğu gerekçesiyle “kapasite büro niteliği ve derecesi yüz kızartıcı ve utanç verici hareket mevcut uyumsuz olacağını fein” soruşturma, İçişleri Bakanlığı Yüksek Disiplin Kurulu, bir sonucu olarak. İstanbul 8. İdare Mahkemesinde dava işlem iptal kararı üzerine polis memuru. Ancak mahkeme cümleler davanın reddine karar verdik sonuçlandırılmasına düzensizlikler verilmiştir.

Devlet Konseyi onaylamaya karar, “özel hayat” Ben reddetti önce!
Fe bu kararı, Danıştay temyiz başvurusunda bulunmuştur. Danıştay Ofisi önce 12. Sekiz ay itirazları incelerken ve E. ‘nin avukatı Fırat 12’sinde Danıştay Dairesi karar düzeltme talebi ile tekrar dosyasını söyledi onayına talebini reddetme kararı araç.

Fein kapsamında ve disiplin suç teşkil etmediğini “özel hayat” uyarınca İnsan Hakları Madde 8 Avrupa Sözleşmesi’nin Anayasası Madde 20 ile numaralandırılan gerekçesiyle eylemleri üzerine görevden Yüksek İdare Mahkemesi Hakimi Şevket Parker, savunarak yürütmenin durdurulması lehine idi. Fakat, eğer üyeler oybirliğiyle “yürütmenin durdurulması gerekip gerekmediğini karar doğada kaldırdı noktaları” daire gerekçesiyle durdurma talebini reddetti.

Travesti bir kızla aynı evde birlikte değil, sadece bir üst canlı!”
Düzeltme için istek üzerine kararını yazmıştır İçişleri, Bakanlığı, kurban memuriyetten çıkarma nedeni verilen nedenlerle yer verdi. Adnan Türkdam makale kaleme Bakanlığı Yardımcısı Hukuk Müşaviri, belirtilen aynı evin detaylarda bazı dönemlerde travesti olduğunu itiraf iki erkek kurban. Ayrıca, Fein, yüz kızartıcı ve utanç verici eylemler “” in “bir kızla aynı evde birlikte yaşamaya kabul edildi.

İçişleri Bakanlığı bir üst ekliyor yeterince ayrımcılık mevzuatı ırkçılık değil!
Makalenin Bakanlığı, ayrımcılığa karşı yapılan itirazlar aşağıdaki yanıt verildi: tarafından yürütülecek amaçlanmıştır toplumda “kamu görevinin yasa inandırıcı, güvenilir, saygın ajanlar Kamu hizmetleri gerekli onuru kaybetti memurları bireysel idaresi tarafından yürütülmektedir. sarsılmış olması duygular güven, bazı gelişmelere olumsuz istenmeyen kişi-yönetim ilişkileri kuşkusuz önlemler engellemek için böyle bir tehlike olaylar yasasıdır ve neden olabilir cihazdan yönetimini kaldırarak kamu görevi üstlenmesini Yazarlar ayıklanmasını böyle subaylar öngörmüştü. “

Bir Cevap Yazın

Son Yorumlar