Polis Olmak nispeten basit oldu – Bell 14 yıl önce Bountiful Emniyet Müdürlüğü’nde katıldı. Becoming bir adam daha fazla zaman aldı.

Kadın doğan Bell, yaklaşık bir yıl önce transseksüel ve bir buçuk olarak çıktı ve bir insan olarak yeni bir hayata geçiş başladı. Hep erkek hissetmiş, ama o transeksüel insanların tıbbi teknolojideki gelişmeler ile birlikte, daha geniş kabul görmektedir görene kadar cinsiyetini geçiş uygun bir seçenek olduğunu düşünmüyordu.

Şaşırtıcı bir şekilde, 42 yaşındaki – Birçok süper maço kültür olarak algıladığımız çalışma – o da “dedi,” değil “ona atıfta başlamak için polis şefi ya da onun co-işçi anlatmak üzülmek değil diyor o.”

“Ben iş yerinde çıkan hakkında endişeli değildi,” hormon tedavileri ve ameliyatları olmuştur Bell, diyor. “Ben çalışmak herkes ben 14 yıldır Bountiful için çalıştık. Biliyorum.”

Bazı çalışanlar erkeksi zamirler kullanmak hatırlamak sorun var olsa da, Cömert Emniyet Müdürü Tom Ross diyor, “Herkes Kerry kabul ve biz ilk etapta buradayız neden odaklanmış kalma büyük bir iş yaptı.”

Bell, bir onbaşı ve SWAT üyesi bir olan “çok yönlü polis memuru,” Ross ekliyor. “Biz o burada çalıştığını sevindik.”

Bell’in geçişle ilgili bazı şeyler kolay. O çalışmak için farklı kıyafetler giymek zorunda değildi. Üniformalar, o espriler, tam olarak bu –uniform vardır. İlk ve son isim de o göbek adı, Ann düştü, ancak aynı kaldı ve onun sürücü lisansı cinsiyet işaretleyici değiştirdi.

Onun “tek kaygısı” diye Bell 2 yaşında iken anne ve babası boşanmış, söylüyordu diyor. Ama annesi, babası ve eşleri destekleyici.

“Sen kim olduklarını için çocuklarını kabul etmek zorunda,” Zion National Park yakınlarındaki Rockville yaşayan babası Terry Bell, diyor. “O ben bir kişi olarak onun hakkında nasıl hissettiğimi hakkında bir şey değişmedi. O zor. Bir oğlu olarak kızım düşünmek, 40 yıl sonra, benim için biraz zor [Fakat].”

Kolluk ve lezbiyen, gey, biseksüel ve transseksüel (LGBT) toplum: Şimdi Kerry Bell yaptığı iki dünya arasındaki anlayışı artırmak için çalışır.

İki toplum arasındaki ilişki iniş ve çıkışlar olmuştur. New York gay bar düzenlenen polis baskınında, modern eşcinsel hakları hareketi başlatıyoruz, 1969 Stonewall ayaklanmaları içine patlak verdi.

Eşcinsellik suç olmaktan oldu – – çok daha az düşmanlık bugün var ancak birçok LGBT insan polisleri temas dikkatli kalır diyor Bell. Bazıları saygı ile muamele edilip dert. Dolaba olan diğerleri, outed ediliyor korkuyorlar.

Bell LGBT Kamu Güvenliği Komitesi, köprü dokuz yıldır çalışıyor West Valley City Weber County polis temsilcileri ile gayri resmi bir gruba aittir.

Komite üyeleri gay ve transseksüel insanların polis prosedürleri anlamamıza yardımcı olur. Parklarda eşcinsel aile içi şiddet ve eşcinsel seyir durumlarında nasıl yanıt onlar koç polisi. Aslında, onlar danışmanlık değil, hapishane karşı halka açık yerlerde olanlar yakalanmış olan seks yön veren başarılı Salt Lake City programı başlatmak oldu. Ihlal bir yıl boyunca suçu tekrar etmezseniz – büyük çoğunluğu yok – suçlamalar düştü.

Bu birçok LGBT memurları şimdi birkaç Utah kolluk ajanslarında açıkça hizmet ilerlemiştir ne kadar toplumu miktarlar konuşuyor, Salt Lake City Yüzbaşı. Kyle Jones, komitenin kurucu üyesi diyor.

“Yirmi yıl önce, onlar [karşılama] olmazdı,” oğlu gay olarak çıktı sonra LGBT topluluğu ile yer almak için ilham kaynağı oldu Jones, diyor. “Ve büyük subay, mevcut ürün, ikinci bir düşünce vermeyin.”

Jones, diğer komite üyeleri ile birlikte, Salt Lake City Polis Departmanı için yıllık Utah Pride Festivali’nde potansiyel yeni subay acemi.

“Yıllar biz temsil nüfus den işe için Bölümümüz çalıştı,” diyor Jones. “Anywhere 8 ila [Salt Lake City] 12 oranında biz 8 LGBT bizim polislerin yüzde 12 var bu yüzden LGBT olduğu düşünülmektedir.”

Bell, o transeksüel olmanın ne demek olduğunu “sır perdesini aralamak” yardımcı olabilir dışarı olmak umuyor.

Bir Davis County çocukken Bell hep bir çocuk gibi hissettim diyor. O ailesine nasıl ifade edeceğini bilmiyordu bir şey oldu. 6 yaşında, o bütün bebek topladı ve bir komşu verdi. O bir elbise giymek zorunda anlamına geliyordu, çünkü o Pazar günü kiliseye gidiyor nefret ediyordu.

“Ben Tanrı sadece yanlış bedende beni koymak düşündüm ve bir gün uyandığımda istiyorum ve ben olması gerekiyordu yolu olurdu,” Bell, bir Salt Lake City ikamet diyor. “Eğer böyle bir şey değil fark nerede Tabii ki, bir yaşına.”

16 yaşında, Bell, o eşcinsel olduğunu sordular sonra o kadına çekti ailesini anlattı. Bir lezbiyen olarak, Bell LGBT topluluğu bir ev buldu. O da transeksüel olan insanlar hakkında daha fazla öğrendim. O 18 yaşında ameliyat içine baktı ama teknikler de vardı karar “barbarca”.

20’den fazla yıl sonra, o değişime hazır olduğuna karar verdi.

“Ben genel olarak iyimser ve mutlu bir insanım,” diyor. Ama “Herhalde Geçen yıl ve ben hayatımda herhangi bir noktada olması daha bir buçuk daha iyi hissettim.”

Onun diğer neşeli anlar çoğu polis memurları için benzerdir: muhtaç, hatta belki de bir işitme yardım birisi “teşekkür ederim.”

Transseksüel şartları

Cinsel kimlik »Bir erkek veya bir kadın ya da aralarında olmanın Kişinin iç, kişisel anlamda. Bir kişi erkek, kadın veya her iki cinsiyette çekici olup olmadığı ile ilgilidir cinsel yönelim, farklıdır.

Transseksüel cinsiyet kimliği veya ifadesi doğum seks farklıdır insanlar için bir şemsiye terim ». Vadeli transseksüel veya cinsiyet queer veya kim çapraz elbise olarak tespit kişileri içerebilir.

Cinsel kimlik onun biyolojik seks dışında olan bir kişiyi »transeksüel. Transseksüeller kendi benlik algısı ile anatomi hizalamak hormon veya cinsiyet değiştirme ameliyatı yoluyla bedenlerini değiştirebilir.

Çapraz giyinme »bazen geleneksel diğer cinste ile ilişkili giysiler giymek için. Çapraz gelinler genellikle doğum seks ile rahat ve bunu değiştirmek istemiyorsanız. “Çapraz-dresser” diğer cinsel ya da kim gelecekte bunu niyetinde olarak tam zamanlı yaşamak için geçiş olan birini tanımlamak için kullanılan olmamalıdır.

Cinsiyet queer »geleneksel iki cinsiyet sistemini reddeder bir kişi. Bu gelişmekte olan bir kavram, ama genellikle kendilerini sadece eril veya dişil düşünmüyoruz olanlar anlamına gelir.

Geçiş »Kişinin doğum seks değiştiren bir kompleks, uzun vadeli bir süreç. Bu, çıkan yasal belgeler, hormon tedavisi ve göğüs ve / veya genital muhtemelen cerrahi konusu değişiklik, kişinin adı ve seks değişen içerebilir. Tüm transseksüel bireylerin diğer cinsiyete geçiş istiyoruz.

 

Bir Cevap Yazın

Son Yorumlar