Ankara travesti ve transseksüel kadının cinayet bir nefret suçu olsaydı onlar hala diyemeyiz söylüyorlar.

Tamara Dominguez, 36, daha sonra, Cumartesi sabah saatlerinde bir kamyon çarptı tekrar tekrar o kamyon üzerinde etkili olmuştur.

Polis Dominguez ‘cinayet bir nefret suçu olduğunu teyit edemez rağmen, Kansas trans topluluğunun üyeleri genellikle korku ve nefret gerçek anlattı.

“Orada ve üzerinde ve uzayıp gidiyor nefret bu korkunç karanlık Göbek ve o durdurmak gerekir,” Kansas City Transseksüel Enstitüsü ile Caroline Gibbs dedi.

Gibbs Enstitünün kurucusu ve yöneticisidir. O insanlar sık ​​sık yanlış bilgilendirilmiş olduğunu söylüyor.

“Onlar yeni başlayanlar için transseksüel anlamıyorum. Onlar tek doğuştan olduğu bir tıbbi durumdur olduğunu anlamıyorum,” Gibbs yorumladı.

“Bu iğrenç bir hareket oldu” Chloe Hudson, bir transseksüel kadın kendini dedi. “Sen güvenli olması lazım. Eğer açıksa ve bu konuda, o transeksüel, özellikle yaşadığımız tehlikeli bir dünya çünkü bir arkadaş iyi bir yakın grup ile olduğundan emin olun.”

Dominguez ailesi polis İstiklal Caddesi yakınlarında arabasını bulduğunu söylüyor. Onlar hala o bölgede ya da kime o kamyonda ile olmuş olabilir oldu neden bilmiyorum söylüyorlar.

Pazartesi günü, KCTV5 arkadaşlar ve aile ile konuştu. Bir arkadaş, Juan Rendon, bu Dominguez gitti inanmak zor olduğunu söyledi.

“Ben gibi oldu ‘Onlar oynuyorlar. Onlar şaka.’ O böyle oynamayı sevdim çünkü, “Rendon dedi.

Ancak, bu hiçbir şakaydı. Dominguez 3 am Cumartesi hakkında şiddet acımasız bir hareket öldürüldü.

Tanıklar olay yerinde siyah bir Chevy Avalanche gördüğünü söylüyor.

Polis, sürücünün başlangıçta, sonra Dominguez hit vücudu üzerinde en az iki kez daha koştu söylüyorlar.

“Biz belki de tartışıyorlardı anlıyorum, ama o ne yaptığını için adil değil. Bu adil değil,” Rendon dedi.

Rendon da İspanyolca sürücü güçlü bir mesaj teslim Dominguez kardeşi, Alberto, konuştu.

O ağlamaya başladı olarak “O sadece onun (Alberto) ona yaptıklarından dolayı onları bağışla ki, ona yaptım kişiye söylemek istiyorum,” Dominguez çeviri yoluyla söyledi. “Biz kimseyi yargılamak için değil burada, ve o (Alberto) kişinin gerçekten ne yaptığını için kötü hissediyor umuyor.”

Aile üyeleri, bir şey kesin – o sevilen edildi.

“Onun ailesi var bilmiyor. O annesini vardı. O. O kişi ne yaptığını düşünmedim onun yeğenleri, kardeşleri ve kız kardeşi vardı,” Rendon dedi.

 

Bir Cevap Yazın

Son Yorumlar