Missouri bir transseksüel genç öğrencilerin trans sınıf arkadaşı protesto etmek için devletin bir başka bölümünde bir yürüyüş-out düzenlenen bile devletin bir parçası kabul simgeleyen, onun lise bu hafta sonu Eve kraliçesi taç giydirildi.

Adının galibi olarak okundu zaman kat uzunluğu şeftali elbisesi giyen, üst düzey Landon Patterson şok çıktı. “Beni bana kim için sevilen hissettiriyor için öğrenciler ve arkadaşları oy sağlamak için,” Patterson ile bir röportajda söyledi Fox 4.

Patterson Kansas Oak Park Lisesi’nde öğrenci. O ponpon kızlar grubuna katıldı ve söylemişti KCTV Sadece bunu yaptım bilerek, ben sadece bazı engelleri kırdı, ben bile şu anda hissettiğim şey kelimelerin içine koyamazsınız “, onun kazanmak. Ben sadece heyecanlı ve bu orada başkalarına yardım edecek umuyoruz. “

Patterson’un kazanmak değil, tüm öğrencilerin farklı olarak görülebilir olanların olumsuz tepki gösterir.Sadece iki hafta önce Hillsboro, Mo, ​​150’den fazla öğrenci olarak transseksüel öğrenci Lila Perry, kızların tuvaleti kullanmak için izin verilmesi protesto etmek için yürüyüş düzenledi out Avukatı önceden bildirilen.

Ona reality show transseksüel gençler mücadele ile ziyaret Bu arada yeni basılmış transseksüel ünlü Caitlyn Jenner izleyicilere daha geniş bir görünüm verdi, ben Cait Am.

Jenner de kendi prensesinin an vardı ESPY ödülleri kim olduklarını da insanları kabul fikrini teşvik o zorbalık karşı ateşli bir konuşma yaptı. Eğer isimler şakalar benim niyetleri gerçektir, çünkü bunu alabilir go ahead şüphe yapmak beni aramanı istiyorum, ama çocuklar için binlerce orada kim olduklarını ile yüzleşen “Eğer onlar almak zorunda olmamalıdır, “Jenner ödül töreninde konuştu.

Diğer öğrenciler önemli bir rol oynayabilir ederken Ama, anne bazen daha önemlidir. Patterson’un durumunda, anne Debbie Hall ona taç kabul edilen balo kraliçesi desteklemek için oradaydı. Salon Buluşması geçit töreni sırasında Patterson ile birlikte bindi ve o kızını desteklemek dışında başka bir seçenek gördüğünü KCTV5 söyledi.

“O benim çocuğum. Eğer çocuklarınızı geri zorunda. Orada nefret edenler, sadece ‘çocuğunuzun olsaydı ne derdi?’ Demek istiyorum” Hall istasyonunu söyledi.

Bir Cevap Yazın

Son Yorumlar