Onun göğüs rekonstrüksiyonu bir görüntü yazabilmek için Facebook men edildi Kanadalı trans erkek sitede geri izin verildi.

ankaralı travesti geçenlerde yaptığı göğüsler kaldırıldı vardı ve hafif, iyi iyileşmiş yara izi gösterdi Aralık ayında yaptığı profilinde, onun yeni göğüs bazı görüntülerin yayınlanmıştır.

Başka bir kullanıcı sosyal ağ sitesi şikayet Ancak, onun hesabı nedeniyle Facebook’un fotoğraf kurallarına silindi olmuştu keşfetti.

Hizmet Facebook’un şartları erkekler üstsüz gösterilen izin rağmen, Scaia onun fotoğrafları “çıplaklık veya diğer grafik veya müstehcen içerik” gösterdi söylendi. Facebook’un kurallarına göre, bu “grafik ameliyat sonrası görüntüleri” içerir.

Ben bir erkeğim “, ve online göğsüme yayınlanmıştır ve bu izin verilmelidir – dönemini: Scaia Xtra.ca söyledi.Orada Facebook’ta transseksüel binlerce vardır ve ben bu onlara gönderdiği mesajı fotoğraf güvenli değildir ve bu adil değil bence. “

Facebook şikayet devam sonra onun hesabını iade edilmişti.

Geçen hafta, bir Facebook sözcüsü Bir yorum ekip kararını yeniden ve Scaia şimdi yapmış, onun görüntüleri yeniden yükleyin ki karar vermişti Xtra.ca söyledi.

Sözcü şunları söyledi: “Biz Facebook’ta 350 milyon kullanıcı ile, olabildiğince uyumlu politikalarımızı uygulamak için çalışıyoruz ederken biz bunu yapmak için başarısız ve biz mümkün olduğunca hızlı bu durumları düzeltmek için elimizden geleni yapacağız zaman durumlar olabilir. Onun profilinde, onları görüntülenebilir yapmak istiyorum eğer biz tekrar fotoğraf yüklemek için Sayın Scaia teşvik ediyoruz. “

Diye ekledi: “Bir gömleksiz transseksüel adamın bir fotoğrafını politikalarımızı ihlal etmem, Hak ve Sorumluluklar bizim Bildirimi ihlal fotoğrafın başka hiçbir içerik yoktu varsayarak.

“Böyle ameliyat sonrası görüntüleri gibi grafik içerik içeriyorsa dahil, fotoğraflar Hakları ve Sorumlulukları bizim Bildirimi ihlal edebilir nedeni vardır.”

Bir İngiliz kadın kanseri için bir mastektomi aşağıdaki göğüsleri fotoğraflarını yayınlanmıştır Facebook, geçtiğimiz yıl Mayıs ayında benzer bir davada geri adım atmak zorunda kaldı.

Bir Cevap Yazın

Son Yorumlar