Ankaralı travestiler bir kez daha bu yılki bir eşlik gezisi düzenliyoruz Bayan TV İskoçya Dunfermline 25 Ekim’e kadar 23 dan gerçekleşir olay.
Boudour Jodie Lynn söyler:

Biz Londra’dan Edinburgh kadar sinek ve sonra Dunfermline King Malcolm Hotel transfer olacak. Ben temalı ilk akşam ‘yarışlarında Ladies Night’ için makeovers ve tırnaklar Cuma öğleden sonra yapacağız – düşünmek büyük şapkalar, fascinators ve zarif elbiseler.
DJ Gladys gece geç saatlere kadar onu disko ile sonra devraldı. Sonra yatağa düşmek ve parlak ve Cumartesi boyunca günün etkinlikleri için erken yükselen önce iyi bir gece uykusu alabilirsiniz. Bu sınavlar gelen manikür ve güzellik bakımları değişir.
Cumartesi öğleden sonra ben makeovers başlayacak ve Cumartesi gecesi Üç Ders Gala Yemeği sonra doğrudan yer alarak, elbette muhteşem Bayan TV İskoçya ve Miss gizleme ve Şık Yarışma zamanıdır.
Pazar biz normalde bizim yüzlere büyük gülümsüyor, Londra’ya geri uçmak.

Ankara travesti ya da olup olmadığını herkes, yarışmalara girebilir ve tabii eğer isterseniz, sadece orada kendi yolunuzu bulabileceğiniz eşlik ziyaret gitmek zorunda değilsiniz.
Bayan TV İskoçya isterseniz tüm hafta için elbise şans tranny takvim ve muhteşem bir hafta sonu en keyifli olaylardan biridir. Hatta otel terk etmek zorunda değilsiniz.
Eğer Boudoir’dan girlz grubuyla gidiş ilgilenen varsa, başvurmanız gerekecektir Jodie Lynn e-posta ile ya da biz olay çok popüler ve yerler sınırlı olduğu anlatılır 

Bir Cevap Yazın

Son Yorumlar