Alanya’da yaşayan travesti kadınlar toplum baskısı açısında gelin babetleri giyemiyorlar. TCK yasalarına göre bu ayakkabılardan mahrum kalıyorlar. Alanya travesti kadınları sadece seks işçiliği yapmaktadırlar. Gelin babetleri hakkında ise kısa bir bilgi verecek olursak.

Kadınlar için çok önemli bir detaydır. Daha çok yaz mevsimlerinin tercih edildiği ayakkabı türü babetlerdir. Hafif olmaları, rahat olmaları iş hayatında veya günlük hayatta sık sık tercih edilme sebepleri arasında yer almaktadır. Kendinize öncelikle nasıl bir stil oluşturmak istediğinizi belirleyin. Dar ve bilekte biten kotlar için en iyi tercihler arasında yerini alan babetler, kadınların düğün merasimlerinde daha rahat edebilmesi için tercih sebepleri arasında bulunmaktadır. Boyu uzun olan gelinlerin veya kadınların babet tercihi onları daha şık ve romantik gösterebilmektedir. Rahat oluşu ve işlevsellik açısından en çok tercih edilen babet çeşitleri önden bağlamalı gömleklerle de kombin şeklinde kullanabilirsiniz.

Son yıllarda gelin ayakkabılarının süslenmesi oldukça moda haline gelmeye başladı. Gelinlikten sonra gelinler için ayakkabılar oldukça önem arz etmektedir. Bir taraftan şık olmasına özen gösterilmesi, bir taraftan gelin için hatıra kalması sebebiyle gelin ayakkabıları farklılık ve çeşitlik gösterebilmektedir. Converse gelin ayakkabıları, babet gelin ayakkabılar ve spor gelin ayakkabıları seçenek ve modellerimizle hizmet vermekteyiz. Gelin babetleri süsleme konusunda uzman kişiler tarafından yardım alınarak yapılmaktadır. Kullanılan malzemenin sağlam ve kaliteli eşyalar kullanılarak süslemeler yapılmaktadır. Yapıştırıcı, sprey boya, renkli pul ve simler, metal zımbalar, boncuklar, toka, keçeli kalem, sulu boya fırçası, parlak taşlar, süs amaçlı parçalar kullanılarak gelin ayakkabısı süsleme gerçekleşmektedir.

Gelin ayakkabınızı sipariş verdikten sonra zevkinize, hayallerinize, ihtiyacınıza uygun modeller sizler sunulmaktadır. Sizlerin bir tasarısı var ise babetleri veya sipariş ettiğiniz ayakkabılar istediğiniz tarzda süslemesi yapılmaktadır. Özel tasarım hizmeti sunulmaktadır. Tamamen orijinal ürünler ile hem sağlık ve rahatlık açısından sizlere en iyi tasarımı verme mücadelesinde olan çalışanlarımız, düğünlerinizde sizleri hem rahat etme kabiliyeti sağlayan, daha sağlıklı, daha rahat, ayak şişmelerini önleyecek babetlerle daha rahat ve daha şık tasarımlarla sizleri mutlu etmeyi amaçlamaktadır. Düğün merasimlerinizde en güzel fotoğraflarınızı süsleyen aksesuar olma özelliği göstermektedir. Uzun yıllar saklayabileceğiniz, en değerli düğün hatırası olarak vitrininizin en iyi yerinde muhafaza etmek isteyeceksiniz.

Satın aldıktan sonra veya sipariş verdikten sonra ürünlerimiz garanti kapsamındadır. Ayak numaranızı ve isimlerinizi bizlere iletişim numaralarımızdan veya internet sitemi aracılığı iletebilir. En şık tasarımların elde edilebileceğini ayakkabı dünyamızın vazgeçilmez müşterisi haline gelebilirsiniz. Tasarımlarımız size özel üretilecek olması sizi farklı kılmaktadır. El işçiliği ile üretilen, her tasarının bir hikâyesi olan modellerimizle ayakkabılarınıza yeni bir boyut kazandırabilirsiniz. Gelinliklerinizin üzerindeki taşlara göre, rengine ve çeşidine göre seçmiş olduğunuz babet tarzı ayakkabıları gelinlik modelinize göre tasarlayabilir, çok şık ve narin bir kombin yaratılma fırsatı sunmaktayız. Kadınların daha rahat olması, daha şık görünmesi ve modaya uygun çeşitlerimizle sizleri memnun etmenin yollarını aramaktayız. Çeşitli ayakkabı modellerimizle her zevke ve yaşa uygun ayakkabılarımızla sizleri beklemekteyiz.

Bir Cevap Yazın

Son Yorumlar