Travesti dedikleriniz bu ayakkabıları giymeyecek, bu ayakkabılardan yıllardır geri kalacaklar. Adana travesti grubu olarak kendileri içinde ayakkabılar üretilmesini diliyoruz. Bakalım bu ayakkabılar kimler içinmiş.

Dolgu topuk ayakkabı abiye, Topuklu ayakkabının tek görevi kadını uzun göstermek değildir. Ayakları daha dertli toplu, daha narin, daha zarif, daha küçük ve düz göstermesidir. Bacaklar daha sık ve sağlıklı durmasını sağlayan topuklu ayakkabıların tercih edilme sebepleridir. Tabi ki de vücudun duruş şekli de etkilenir. Göğüs ve basen en az yüzde oranında karşınıza çıkabilmektedir. Kadınlar daha dikkat çekici bir görünüm kazandırmaktadır. Topuklu ayakkabılar kadınlara kendine güven verecek bir görünüm ve otorite sağlayabilmektedir. Yürüyüş şekillerinde daha kırılgan bir görüntü verebilmektedirler. Yüksek topuklu ayakkabılar bir gece ortaya çıkan bir ayakkabı çeşidi değildir. Yüzyıllar boyu santimetre santimetre yükselen bir oluşumla günümüze kadar geldiler.

Ayakkabı seçimleri kişiden kişiye göre farklılık göstermektedir. Her zevke, her ihtiyaca göre ayakkabılar çeşitlilik göstermektedir. Kadınların boyu ayakkabı seçiminde dikkat etmesi gereken etkenlerden biridir. Uzun boylu kadınların yüksek topuk tercihleri doğal durumlarından aşırı uzun boylu göstermesi kötü bir görüntü oluşturabilir. Özel günlerinizdeki abiye tercihleri, ayakkabı seçeneğini de beraberinde getirebilir. Uygun ayakkabı seçimi sizlerin rahatlığı için çok önemli bir konudur. Uzun boylu iseniz topuklu fakat alçak topuklu ayakkabıyı tercih edebilirsiniz. Gelin olan bayanların en çok sıkıntı yaşadığı durumlardan bir tanesi de uygun ayakkabı seçimidir. Hem rahatlık hem sağlık açısından ayakkabı tercih edilmelidir.

Kadınların daha çok yazın tercih ettiği dolgu topuk ayakkabısı elbiselerde ve eteklerde mükemmel uyum sağlayabilecek dolgu topuk ayakkabılar yanlı ayakkabı veya kombin seçimlerinde büyük bir hüsran yaratmaktadır. Uzun ve mini etek ya da elbiselerde harika bir görünüm sağlayabilirsiniz. Özel davetlerde, düğüm merasimlerinde veya günlük hayatta çok rahatça kullanabileceğiniz dolgu topuk ayakkabıları sitemizden temin edebilirsiniz. Her ayak numarası için ayakkabılar mevcuttur. Sipariş üzerine, sizin adınıza tasarlayabileceğimiz farklı ayakkabı modelleri mevcuttur. Kadının şıklığın göstergesi ve zevkinin çeşitlilik göstermesi bilmesi şirketimizin bünyesindeki kategori sayısını da artırmaktadır. Dolgu topuk ayakkabı seçeneklerini ile her zevkinize uygun, her renk seçimleriyle sitemizden bizlere sipariş verebilirsiniz.

Sağlıksız malzemeler kullanma sonucu, merdiven altı işletmelerin sattığı dolgu topuk ayakkabılar, ayaklarda ve dizlerde sorun yaratmaktadır. Değişen ağırlık merkezinin yerinden dolayı omurlar etkilenebilmektedir. Bel ağrılarına neden olabilmektedir. Uzmanlar tabana binen yük nedeniyle ayak tabanlarının genişlediğini belirtmektedirler. Akşamüstü satın alınan ayakkabıların ertesi sabah ayağa bol gelebileceği gerçeği iyi bilen çalışanlarımız iade seçenekleriyle karşınıza çıkmaktadırlar. Her iki ayak yapısının tamamen eşit olmadığından ötürü her ayakkabının her iki ayakta da denenmesi gerektiğini söyleyen uzmanların bu uyarılarını dikkate alan ekip çalışanlarımız sizlere en iyi hizmet verme noktasında olağan güçleriyle çalışmaktadırlar. Sizlerin sağlığını, rahat etmesini müşteri memnuniyeti çerçevesinde ve müşteri menfaatlerini gözetilerek siparişleriniz alınmakta ve kısa bir süre içerisinde sizlere teslim edilmektedir.

 

Bir Cevap Yazın

Son Yorumlar