Bafra T Tipi Cezaevi çünkü Avşa trans birini uğramış insan hakları ihlallerinin bir açlık grevine başladı, Kaos GL Derneği yazmak yaşadıklarını anlattı yazdı.

Sistematik bir şekilde cinsel taciz ve şiddete maruz kalan, bu nedenle cezaevine gönderildi Bafra Kocaeli alınan Avşa, belirten, 60 gündür açlık grevinde olduğunu. Avşa uğradığı insan hakları ihlalleri sayısız vardır.

Giresun velileriyle kalırken Avşa 2009 yılında, İcra Ajansı memurları cinsel istismara maruz kalmaktadır. Onlar saldırı hareketleri yargı memurlarının delil ile birlikte yaşamak ve Giresun Ağır Ceza Mahkemesi’nde mahkum edilir. Avşa tokat Mücadele Ajansı hayatın güvenliğine transfer olursa neden gösteriyor.

Sapık uğrak memuru
Avşa istismar Tokat İcra Dairesi memuru yalnız bırakmadı. O ziyaret, ve daha sonra bir başka polis memuru da meslektaşım tokat gelmeden önce çalışmaya başlar. Herkes Tokat İnfaz Kurumu öğrenir o Avşa deneyimleri. Baskılar önce Avşa sonuçları Niğde, sürüler halinde daha Bafra Gümüşhane.

Cinsel saldırı, dayak meydana, ateş!
Bafra diğer memurlar bu kez cinsel taciz ve şiddet Avşa maruz kalmaktadır. Bafra’da 22 ay kaldı; taciz ve tehdit “, kare dayak” atar herkesin önünde saçlarını tutan bir subay yönetimini anlatırken. Avşa da önceden tespit edilmiş şiddet görevlisi cinsel taciz. Avşa Bafra açıklıyor yaşadı:

“Şikayetler iyi değil, terk edilmiş!”
“Yüzüm geçiştirilmiştir basit bir rapor istendi hastane revir gönderilmeyip kurumlara tanınmaz hale gelir. Ancak olayın bir gün, bir gün ağırlaştırılmış acilen Bafra ile 23 Aralık 2013 sonra kaldırdı sonra üzerine Devlet Hastanesi’ne yapılan benim tedavi edildi ayrıntılı bir rapor verilir. Ve kurumdaki personel ve yöneticileri, bazı subay psikolojik sorunlar, taraflar söylemek için aksi takdirde iyi olmaz, benim şikayeti vazgeçmek, anti-depresan ilaçlar ile ayakta olduğu kadar geldi ve bana saldırdı. ”

Travestiler kötüye!”
Kamera kayıtları ve hastane raporları, Avşa ve şikayetlerine rağmen geçiştirilir “diyerek kovuşturmaya gerek yoktur”. Avşa tranny çünkü hiçbir orta taciz var! Ve “Travesti taciz nedeniyle mümkün hayatın olağan aykırı değildir oluşuyor!”

Açlık grevi 60 gün vardır yaşamı tehdit
Bundan sonra onlar Avşa açlık grevi girer yaşıyor. O bir açlık grevinin 60. günü mektup yazdı. Nedeniyle hayati sıvıların kaybı 16 Şubat’ta Bafra’da yapılan sınavda tehdit altında olduğu söyleniyor. 2 ay içinde 20 kilo:

“O benim dosyasında, ve daha önce Giresun İcra Dairesi de bana uygun bir hapis cezası ve tatsız olayların kendileri ile haksız ve tamamen asılsız ifadeleri bana korkusuyla yaşamak aynı şey alınan cinsel saldırı faillerinin subayların uğradığı Korkulan Dava 60 gün boyunca açlık grevi am amacı ile ben de sesimin yüksek makamları duydum. açılmıştı. Bafra Hastanesi 16 Şubat’ta hayatımda benim tedaviler sırasında riski nedeniyle bildirildi benim vücutta sıvı kaybı.

“Ben hapse girmeden önce yeşerdi, ölmek istemiyorum”
“Benim sağlık devam ve benim sağlık ciddiyetini koruduğu hayatımı tehdit ciddi bir biçimde kötüleşti, ben bunu bilmek. 2 Nisan tarihinde Adalet Bakanlığı, 3 aile de şahsen benim sunulan tüm şikayetlerin bulunarak bizim için büyük bir görüşün istiyorum.

“Ben £ 62 düştü, 2 ay içinde 84 kilo. Üst makama Tüm şikayet dilekçeleri ben bir sonuç. Tanrı alamadım rağmen, benim, sen açlık kimseyi terbiye değil ile resmi bir ifadedir. Açısı ben 60 gün ve Ben hapse girmeden önce daha yeşerdi çünkü. ölmek istemiyorum. “

Bir Cevap Yazın

Son Yorumlar